Okná Salamander

Salamander logoZo širokej ponuky našich profilových systémov si máte možnosť vybrať hranaté a oblé tvary okien so stavebnou hĺbkou od 76mm do 92mm, vo veľmi širokej škále farebných odtieňov. Zákazník má možnosť si vybrať jednostranne alebo obojstranne laminované plastové okná v imitácii dreva, alebo hliníkové okná v celej škále  RAL prevedení. Ako samozrejmosť pre našich zákazníkov ponúkame bezplatné poradenstvo priamo na stavbe, kde sa dodávka okien a dverí  má realizovať. Naši technici s dlhodobou praxou a skúsenosťami v obore,  Vám dokážu na mieste stavby navrhnúť to najlepšie riešenie v pomere kvality a ceny nami ponúkaných okien a dverí. V našej hlavnej ponuke sú plastové okná a dvere značky SALAMANDER.

Salamander Industrie Produkte GmbH (SIP) patrí s desiatkami rokov skúseností s vývojom a výrobou plastových profilov pre okná a dvere medzi popredných výrobcov so špičkovou kvalitou. Know-how, to je to čo, SIP vkladá do výroby plastových profilov. Kvalitný plast použitý pri výrobe profilov je odolný voči poveternostným vplyvom a zmenám v teplôt. Taktiež vzhľadom na lejaky, funkčnú bezpečnosť, stabilitu, dlhodobú životnosť a odolnosť voči trvalému zaťaženiu, dosahujú okná a dvere od SIP jedinečné špičkové hodnoty. Komplexné riadenie kvality dokumentuje naše vysoké štandardy, kvality a našu zodpovednosť voči životnému prostrediu a budúcim generáciám.

Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko pôsobí už viac ako 30 rokov na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. Firma Salamander je veľmi úspešnou firmou a jej profily pre plastové okná majú vysoko kvalitatívny štandard. Plastové okná s profilom Salamander patria medzi najmodernejšie a najlepšie výrobky svojho druhu.

Hlavné znaky plastových profilov značky Salamander 

Medzi hlavné znaky profilov Salamander patria jednoznačne vysoká kvalita a štandard, ktorý predstavuje samotná značka Salamander. Plastové profily tejto značky sa radia medzi to najkvalitnejšie, čo môžete mať. Vynikajúci a bezkonkurenčný vzhľad vyznačujúci sa výnimočne hladkým povrchom a bielou farbou, ktorá je jedinečná medzi všetkými profilmi, to je značka Salamander. Ďalším dôležitým znakom je veľmi dobrá pevnosť, o ktorej bude ešte reč. Okná Salamander sú dostupné štandardne v bielej farbe. Samozrejme si môžete zvoliť aj inú farbu alebo inú povrchovú úpravu, jednostrannú alebo obojstrannú.

Pevnosť profilov Salamander 

Pevnosť týchto profilov je tiež na veľmi dobrej úrovni. Okná sú konštrukčne riešené tak, že v miestach, kde sú rôzne skrutky je plast značne zosilnený. Masívne prevedenie zaisťuje to, aby okno vydržalo naozaj veľa, a zosilnené plasty v oblastiach skrutiek značne chráni citlivé miesta okien. Podľa rôznych testov nezávislých spoločností je dokázané, že pevnosť plastových okien v profile značky Salamander je veľmi dobrá a medzi všetkými ostatnými profilmi sa umiestnila na popredné miesta.
 
Prečítajte si viac o plastových oknách a príslušenstva: