Žalúzie

Horizontálne žalúzie

Horizontálne ISSO žalúzie v celotieniacom prevedení sú štandardným tieniacim prvkom v klasických plastových oknách a v drevených eurooknách. Základným prvkom ISSO žalúzií je vrchný hranatý nosník s 25mm hliníkovými celotieniacimi lamelami.Horizontálne ISSO žalúzie je možné vyrobiť v rôznych farebných odtieňoch od základných farieb až po drevo-imitáciu.
Všetky farebné prevedenia horizontálnej ISSO žalúzie Vám radi predvedieme priamo u Vás na Vašich oknách, kde si určite vyberiete ten správny farebný odtieň. Zároveň Vám naši technickí pracovníci radi poradia s výberom toho správneho tienenia pre Vaše okno či dvere, kam potrebujete horizontálne ISSO žalúzie montovať.
Horizontálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie poskytujú veľké množstvo farebných lamiel a materiálov, poskytujú zatienenie i extrémne veľkých plôch v rôznych kombináciách ovládania a zhrňovania jednotlivých lamiel. Vertikálne žalúzie je možné vyrobiť do šírky až 7 metrov, ovládanie je realizované guličkovou  retiazkou.
Všetky farebné prevedenia vertikálnej žalúzie Vám radi predvedieme priamo u Vás doma, kde si najlepsie vyberiete ten správny farebný odtieň, zároveň Vám naši technickí pracovníci radi poradia s výberom toho správneho tienenia pre Vaše plochy, kde potrebujete vertikálnu žalúziu namontovať.

Verikálne žalúzie